top of page

БАРАБАННЕ КОЛО

Колектив барабанщиків який працює в сценічному форматі, а також на заходах. Майстеркласи і анімація з кількістю до 140 чоловік.

 «СВІТЛОВІ БАРАБАНИ»

Запальне  шоу під DJ-сет на 3-х піддсвічених (LED) або етнічних африканських барабанах. Виступ проходить під  танцювальну музику.

ЧАС:  30 хв

 «СВІТЛОВЕ КОЛО»

Розважальний майстер клас барабанно-ритмічного формату з можливістю надати те, що світиться відро-барабан кожному гостю. Усі учасники стукають по цьому незвичайному інструменту барабанними паличками під керівництвом професійного барабанщика і під час ударів у кожного міняється колір світла, що створює не лише круті ритми, але і світлове шоу! Максимальне число учасників від 4 до 120 чоловік!

 

ЧАС:  30 хв

«ББАРАБАННЕ КОЛО»

Розважальний майстер клас з можливістю надати африканський барабан кожному гостю. Дія відбувається в сидячому колі або за банкетним столом. Максимальне число учасників від 4 до 140 чоловік!

ЧАС:  30  – 40 хв

«БАРАБАННИЙ БАТЛ»

Доброзичливий Барабанний батл інтерактивного формату між гостями. Виходить артист, проводить яскраве 1 хвилинне барабанне соло, після якого викликає 3-5 чоловік і на очах у усіх гостей проводить барабанний конкурс, ведучи жартівливі діалоги з учасниками.

ВАЖЛИВО: йде тільки як додаткова опція до шоу "Світлові Барабани"

ЧАС:  10 - 15 хв.

 «ДИТЯЧЕ СВІТЛОВЕ КОЛО»

Розважальний майстер клас барабанно-ритмічного формату з можливістю надати те, що світиться відро-барабан кожній дитині. Усі учасники стукають по цьому незвичайному інструменту барабанними паличками під керівництвом професійного барабанщика і під час ударів у кожного міняється колір світла, що створює не лише круті ритми, але і світлове шоу! Максимальне число учасників від 4 до 120 чоловік!

ЧАС:  20 хв

«ДИТЯЧЕ БАРАБАННЕ КОЛО»

Розважальний майстер клас з можливістю надати африканський барабан кожній дитині. Дія відбувається в сидячому крузі або за святковим столом. Максимальне число учасників від 4 до 140 чоловік! 

ЧАС:  20 хв

bottom of page